oferta3     oferta2

Szukacie nowego kierunku na wakacje? Polecamy Wam wczasy w Albanii czyli w kraju wciąż nieodkrytym przez masową turystykę. Przywitają Was gościnni mieszkańcy i śródziemnomorski klimat. W Albanii można podziwiać piękne krajobrazy i wspaniałe zabytki oraz smakować doskonałej tradycyjnej kuchni.

oferta1

Polecamy sprawdzone hotele w dwóch słynnych kurortach:

DURRES – położone nad Adriatykiem, tętniące życiem miasto z historią długą bo sięgającą do średniowiecza. Dzięki temu możemy zobaczyć tutaj wiele ciekawych zabytków, także z czasów rzymskich. Obecnie Durres to wakacyjny kurort z mnóstwem barów i lokalnych restauracji. Znajduje się tutaj wielokilometrowa plaża z łagodnym wejściem do morza.

SARANDA – kurort nad Morzem Jońskim kiedyś dostępny tylko dla dygnitarzy, dzisiaj zaprasza wszystkich spragnionych słońca! Urokliwe plaże z widokiem na grecką wyspę Korfu, nadmorska promenada z palmami, barami, sklepami oraz wiele ciekawych miejsc do zwiedzania w okolicy – oto słynna Saranda! Kilkanaście kilometrów od centrum znajduje się kompleks archeologiczny Butrint, największe poza Grecją i Włochami ruiny antycznego miasta, wpisane na listę UNESCO.

 

Najlepsze oferty do Albanii znajdziecie w naszym biurze!
Wczasy z przelotem i wyżywieniem już od 1599 zł

Serdecznie zapraszamy!